Kimberley kampioen NK zwemmen

Kimberly Ruiter uit 4HA, heeft begin december meegedaan aan het NK zwemmen. Ze is eerste geworden op de 50 meter vrije slag en 50 meter vlinderslag. Een prachtige prestatie.

Kimberley vertelde ons hoe zij de wedstrijden heeft beleefd: “Afgelopen 3, 4 en 5 december 2021 zwom ik de Nederlands Kampioenschappen korte baan. Deze wedstrijd was tegenover het Montaigne Lyceum in het Hofbad in Den Haag.

Terwijl mijn klasgenootjes op vrijdagochtend de les op school volgden, stond ik gespannen aan de start. De druk was hoog, want ik moest en zou weer Nederlands kampioen worden in de 50 m vrijeslag. Op basis van mijn inschrijftijd mocht ik de voorrondes zwemmen in de a-series en kwalificeerde mij voor de seniorenfinales.

Uiteindelijk werd ik 1e van Nederland in de 50 m vrijeslag èn 50 m vlinderslag in de jeugdklasse meisjes 2005 en 2006.

Vanwege de corona maatregelen mocht er helaas geen publiek aanwezig zijn en was er geen tijd voor huldigingen. Wel kreeg ik de gouden medailles en de KNZB kampioenschap diploma’s.”