Montaigne Bijlesplatform

De leerlingenraad heeft samen met de school een bijlesplatform ontworpen. Het doel van dit platform is om leerlingen in de bovenbouw (tutor) te koppelen aan leerlingen die vraag hebben naar bijles (bijlesnemers).

Wil je bijles geven? Klik op de link en vul het formulier in.
Door het formulier in te vullen, schrijf je je in voor het geven van bijles en zal er contact met je worden opgenomen.

Wil je bijles krijgen? Klik op de link en vul het formulier in.
Door het formulier in te vullen, schrijf je je in voor bijles. Nadat je het formulier hebt ingediend wordt er zo spoedig mogelijk contact met je opgenomen over wanneer je bijles kan ontvangen en van wie. Wil je in meerdere vakken bijles? Vul het formulier dan meerdere keren in, zodat er per formulier 1 vak wordt aangevinkt.