De allereerste Montaigne masterclass fotografie expositie

In de periode tussen de herfst- en de kerstvakantie vond de eerste masterclass fotografie plaats. Tijdens deze lessen hebben de leerlingen tips en tricks geleerd over het gebruik van een spiegelreflexcamera, beeldaspecten en hoe je beter kunt kijken.
Met deze vaardigheden zijn de leerlingen vervolgens aan de slag gegaan om foto’s te maken voor het thema ‘Verbinding’.


Elke leerling heeft zijn of haar beste foto uitgekozen voor de masterclass fotografie expositie. De expositie werd 12 december geopend door de rector, Renate de Vries. Aan haar de lastige taak om uit alle goede foto’s de winnende foto te kiezen. Hier is als winnaar de foto van Renske van Nienes, 1vC, uitgekomen met de verbinding tussen de digitale wereld en de werkelijke wereld in de herfst waarbij de digitale wereld uiteindelijke zou verdwijnen door nét niet verbonden te zijn met zijn energiebron.

Nieuwsgierig naar de foto’s? Kom dan kijken in de gang op de eerste verdieping waar de foto’s geëxposeerd worden.

De jonge Montaigne fotografen

16 dec 2019

10 jun 2020

Hoofdprijs voor slimme Montaigne leerlingen

Nieuws

02 jun 2020

Montaigne weer naar school

Op dinsdag 2 juni mochten we, en alle VO scholen in Nederland, onze leerlingen weer verwelkomen na een lange periode van afwezigheid door de ...

Nieuws

18 mei 2020

Montaigne-leerling wint Young Impact Award Environment

Sara: “Als je niet durft te dromen, dan kom je ook niet verder” Jongeren die bij tegenslag gewoon door blijven gaan, anders durven denken en ...

Nieuws